Zapisy

Drodzy Pielgrzymi! Zapisy w tym roku od 1 lipca. 1-31 lipca (przez formularz), który w tych dniach będzie dostępny na naszej www. W dniach 1-5 sierpnia zapisy już tylko osobiście w biurze PPK, w godz. 10-13 i 15-19, mieszczącym się przy Kolegiacie Św. Anny.

GODZ. OTWARCIA BIURA

16-31 lipca godz. 17-19 w dni: pn-pt 

1- 5 sierpnia godz. 10-13 i 15-19 

 

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE:

 

Zapisu na Pielgrzymkę Krakowską we Wspólnocie II można dokonać przez internet lub bezpośrednio w Bazie Pielgrzymki.

W LIPCU ZAPISY ON-LINE

OD SIERPNIA ZAPISY SPOSOBEM TRADYCYJNYM,
PRZYJMOWANE W BAZIE GŁÓWNEJ WSPÓLNOTY II
PRZY UL. ŚW. ANNY 11 W KRAKOWIE

/Informacja dla osób zapisujących się drogą tradycyjną/
Najlepiej mieć dowód osobisty (osoba dorosła) i legitymacje szkolne (dzieci) albo znać numery PESEL. Nadto wymagamy podania następujących danych: imię i nazwisko, adres zamieszkania, telefon kontaktowy i wiek.

Uwaga: W przypadku przejęcia na czas pielgrzymki opieki nad małoletnimi wymagamy przedłożenia stosownego oświadczenia, podpisanego przez rodzica (tj. opiekuna ustawowego). Wzór oświadczenia można pobrać z zakładki “do pobrania”.
Pobierz wzór oświadczenia

Wpisowe:

60 zł – opłata normalna

30 zł – opłata ulgowa (dzieci i młodzież do 16 lat)

Bezpłatnie – dzieci do 5 lat

Opłata z wpisowego pokrywa następujące koszty ogólne: przewóz bagaży, wynajem szkół, remiz, hal sportowych i innych miejsc zakwaterowania, wodę i prąd w miejscach noclegów, obsługę i paliwo samochodu wywożącego śmieci, paliwo do samochodów obsługujących pielgrzymkę, leki i pomoce medyczne w karetce, wynajem autobusu dla chorych, miejsca postojowe i wiele innych kosztów organizacyjnych pielgrzymki.

  • Prosimy nie zostawiać zapisu na ostatni dzień/moment.
  • Zachęcamy do zapisów przez internet. Osoby zapisane tą drogą będą obsługiwane bez kolejki!
  • Zapisy możliwe będą także w czasie pielgrzymki tj. w dniu jej wyruszenia (miejsce: parking pod Wawelem w godz. 5:30-6:30) a następnie na postojach w pierwszym i drugim dniu pielgrzymki tj. 6 i 7 sierpnia. Należy przygotować się na potrzebę odstania w długiej kolejce.
  • Bilety na autokar powrotny z Częstochowy w cenie 35 zł można zakupić przy zapisach. Dzieci, młodzież, studenci płacą pełną cenę biletów.
  • Prosimy o przygotowanie w miarę możliwości odpowiedniej kwoty za wpisowe, co znacznie usprawni zapisy.

Powyższe zasady pozwolą na usprawnienie zapisów.